O mnie

Projektuję wnętrza od 10 lat. Doświadczenie jakie zdobyłam podczas pracy pozwala mi celnie trafiać w oczekiwania klientów. Tworzę wnętrza w oparciu o indywidualne potrzeby. Umiem słuchać 🙂 I niejednokrotnie przekonałam się jaka to cenna umiejętność w mojej pracy. Stylistycznie najbliżej mi do wnętrz nowoczesnych, przytulnych i ponadczasowych, opartych na dobrym układzie funkcjonalnym i stonowanej kolorystyce. Nie mniej nie unikam mocniejszych akcentów.

Uważam, że wnętrze musi pasować do stylu życia użytkowników. Kładę duży nacisk na funkcjonalność we wnętrzu, ponieważ gwarantuje ona komfort użytkowania. Dobrze żyje się we wnętrzu skrojonym na miarę potrzeb. Cieszę się widząc radość moich klientów i jestem wdzięczna, że mogę wprowadzać w ich życie spokój, ład i szczęście poprzez swoją pracę.

Współpraca

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę zadzwoń lub napisz maila na kontakt@anostudio.pl

W mailu napisz proszę o swoich oczekiwaniach i załącz rzut jeżeli taki posiadasz. Oddzwonię jeżeli zostawisz swój numer.

W odpowiedzi na maila otrzymasz ofertę wraz z wyceną. Po zaakceptowaniu wyceny rozpoczynamy pracę nad projektem.

W czym mogę Ci pomóc?

  • Zmiany lokatorskie. Deweloperzy umożliwiają wprowadzenie takich zmian na wczesnym etapie realizacji. Warto skorzystać z takiej możliwości. Główne zalety? Oszczędność pieniędzy i czasu oczywiście.
  • Układ instalacji elektrycznej. Jeżeli nie wiesz czego Ci potrzeba a elektryk już niebawem ma pojawić się na budowie – zapraszam na konsultacje. Mogę też wykonać dla Ciebie projekt elektryki dla wykonawcy. Nie wiesz czy warto? Chcesz dopytać o szczegóły? Śmiało – zadzwoń.
  • Układ funkcjonalny mieszkania / apartamentu / domu. To część projektu kompleksowego ale może to być również oddzielna usługa jeżeli tego właśnie potrzebujesz. Nie wiesz jak zaaranżować przestrzeń? Gdzie postawić kanapę, stół, wannę lub jaki układ szafek w kuchni wybrać? Chętnie pomogę.
  • Mogę wykonać kompleksowy projekt Twojego mieszkania. Zawiera się w nim układ funkcjonalny, wizualizacje, RYSUNKI WYKONAWCZE (najważniejsze, bo zdejmują z Ciebie konieczność tłumaczenia wykonawcom co, jak, gdzie i dlaczego mają wykonać) i SPIS WYPOSAŻENIA I MATERIAŁÓW (dzięki czemu nie musisz szukać na rynku niczego, wszystko masz podane w pliku pdf lub liście z linkami do konkretnych produktów)
  • Potrzebujesz małego liftingu swojej nieruchomości? Tym też mogę się zająć. Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość pomogę Ci wykonać profesjonalne zdjęcia dzięki którym pokażesz wszystkie jej atuty a tym samym przyciągniesz większą grupę potencjalnych kupujących.